KeyEco

Більше, ніж просто зелений колір
KeyEco на KEYWEB

Веб-хостинг марки Keyweb існує вже 16 років. За цей час змінилася не тільки галузь хостингу, а й свідомість клієнтів і сервіс-провайдерів. Кількість клієнтів і серверів, що поступово зростає, призводить до більшого споживання енергії і, як наслідок, більшого викиду вуглекислого газу. Наше довкілля зазнає все більшого навантаження. Тому ми вважаємо своїм обов'язком будувати фірму на засадах, екологічно раціональних у довгостроковій перспективі.

Зелена електрика

Ми використовуємо виключно електрику з поновлюваних джерел енергії. Наші дата-центри працюють із 100% зеленою електроенергією, виробленою з CO2-нейтральної та екологічно чистої гідроенергії. Отже, всі Інтернет-сторінки, онлайн-магазини, сервери та інші хостингові продукти від Keyweb працюють на основі поновлюваної енергії. З точки зору екології, електрика, отримана з енергії проточної води, відноситься до однієї з найбільш натуральних форм отримання електрики.

Заощадження електроенергії

Спільно з нашими партнерами ми вже сьогодні реалізуємо рішення, що дозволяють заощаджувати електроенергію, і досягаємо показників, які перевищують середній рівень в галузі. Старі кондиціонери були замінені на охолоджувальні системи нового покоління. Тепер використання ЕС-вентиляторівпід управлінням електронної системи дозволило досягти підвищення ефективності і зниження енергоспоживання до 65% у порівнянні з класичними 3-фазовими моторами. У холодну пору року охолодження проводиться виключно за рахунок холодного повітря зовні, таким чином, відбувається економія енергії тиску. Використання принципу холодних та гарячих коридорів також дозволяє використовувати все менше і менше електрики. Окрім цього, при виборі апаратних та мережевих компонентів ми віддаємо перевагу маркам, які визнані енергоефективними.

Поновлюваність ресурсів

«Усвідомлення екологічних цінностей стає все більш важливим для провайдерів дата-центрів при плануванні їх інвестицій, у тому числі і для Keyweb AG. Абсолютно справедливо, що ISP-провайдерів також закликають конструювати свої рішення з урахуванням цілей підтримки і поліпшення позитивного екологічного балансу. На жаль, цією темою все більше і більше прикриваються як ефективним маркетинговим і рекламним кроком, забуваючи її початкові цінності», - Франк Новаг, голова правління Keyweb AG.

 

images/logos/keyeco.png

«З цієї причини ми і обрали назвою даного розділу дещо провокаційне гасло «KeyEco - більше, ніж просто зелений». Спільно з нашими партнерами ми хочемо досягти максимальних результатів в питаннях екологічної безпеки та захисту ресурсів, навколишнього середовища і наших ближніх, замість орієнтації на короткострокові тенденції ринку».

Про кондиціонери THERMO-TEC®

Thermo-Tec® GmbH є однією з найбільших величин на ринку точкового кондиціонування і рішень для обчислювальної техніки завдяки своїм продуманим енергоефективним технологіям. Володіючи різноманітними ноу-хау в області економії електроенергії, Thermo-Tec® не тільки пропонує відповідні рішення, а й надає також цілеспрямовану підтримку, коли мова йде про пошук оптимальної та найбільш економічно ефективної системи кондиціонування для потреб своїх клієнтів.

Сертифікат відповідності

images/oekostrom-zertifikat_swbl.jpg